Samsung’un yeni telefonu ortaya çıktı!

Please log in or register to like posts.
Haberler

Teknoloji devi Samsung’un yeni bir telefonu TENAA onayı alırken göründü. Bakalım bu telefonun dış görünümü ve teknik özellikleri nasıl.

 

Samsung’un yeni telefonu ortaya çıktı!

Gün geçmiyor ki bir sızıntı haberiyle daha sizlerin karşısına çıkmayalım. Bu günkü sızıntının konusu ise, Samsung’un TENAA onayı alırken görünen yeni Folder serisi akıllı telefonu.

Samsung’un yeni telefonu ortaya çıktı!

Bugün TENAA onayı alan SM-G9298 model numarasıyla, Samsung marka yeni bir kapaklı telefon listelendi. Ortaya çıkan bu akıllı telefonun Samsung Folder serisinin yeni üyesi Galaxy Folder 3 olduğu söyleniyor.

17-05/27/samsung-galaxy-folder-3-ortaya-cikti.png

İç ve dış tarafta olmak üzere 5 inç boyutunda ve Full HD çözünürlüğünde 2 adet ekrana sahip olan yeni Galaxy Folder 3, ayrıntıları tam olarak kesinleşmese de orta segment bir işlemci ve 3 GB RAM – 32 ROM ile gelecek.

Ayrıca yine belirtildiği üzere Android O ile geleceği tahmin edilen cihazın kamera özellikleri de orta sınıf bir cihazdan çok daha üstün bir sevide olacak. Son olarak bir önceki nesil Galaxy Folder 2’nin Çin ve Güney Kore dışında satışının olmadığını da belirtmeden geçmeyelim.

Beğenmeyenler ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir