Keşke akıllanmasaydı dedirten ürünler (VİDEO)

Please log in or register to like posts.
Haberler

Teknoloji geliştikçe gerekli gereksiz her ürünün akıllı sıfatına eriştiğini görüyoruz. Biz de bu videomuzda, keşke akıllanmasaydı dediğimiz ürünleri listeledik.

 

Keşke akıllanmasaydı dedirten ürünler (VİDEO)

Teknoloji geliştikçe birçok ürünün “akıllı” sıfatına eriştiğine şahit oluyoruz. Bu ürünler arasında gerçekten fayda sağlayan akılcı ürünler olduğu gibi, “buna da gerek var mıydı?” dedirten ürünler de var.

Biz de bu videomuzda, keşke akıllanmasaydı dediğimiz ilginç ürünleri listeledik.

Keşke akıllanmasalardı!

Listemiz ilk sırasında British Condoms firması tarafından üretilen akıllı prezervatif var. Cinsel ilişki istatistiklerini tutma amacıyla tasarlanan bu prezervatif, 80 dolarlık fiyat etiketiyle öne çıkıyor.

17-07/03/icon.jpg

Bir diğer ürünümüz ise müzik çalabilen, uygulama üzerinden sifon çekebildiğiniz akıllı klozet. Bu ürünün fiyatı da yaklaşık 6000 dolarcivarında. Son dönemin çılgınlığı stres çarkı da akıllanan ürünler arasında. Bluetooth bağlantısına sahip bu ürün, dönme hızı ve süresi gibi verileri tutabiliyor.

Bir diğer ürün olan akıllı çatal ise, yemek yeme hızınızı size söyleyerek daha yavaş yemenizi teşvik ediyor. Son olarak “akıllı” ürünler arasında en ün yapmış olanlarından biri olan yumurta hatırlatıcı, üzerindeki sensörler sayesinde buzdolapında ne kadar yumurta kaldığını size bildiriyor.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

shiftdelete

Beğenmeyenler ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir