Çark Kurtuluş Oyunları 1.Sezon 1.Bölüm – Discovery Communications

Please log in or register to like posts.
Video

Discovery Communications
Doğada ölümüne mücadele
Çark Kurtuluş Oyunları 1.Sezon 1.Bölüm
Çar Kurtuluş Oyunları
Survivor
Güney Amerika’nın kalbinde, Şili ve Arjantin arasındaki 3200 km’lik alanda, hayatta kalma uzmanlarının en zorlu mücadelesi yer alıyor: Ölüm Çarkı.
Kuzey kutbunun dondurucu soğuğu, yakıcı çöl sıcağı, nemli yağmur ormanları ve kurak dağlar olmak üzere 8 farklı iklimden oluşan Ölüm Çarkı’nda, hayatta kalmanın tek yolu, bu acımasız iklimlerin her birine dayanabilmekten geçiyor. Kaşifler tarafından hem saygı hem de korku ile bakılan bu 8 ekstrem bölge, yeryüzünün en zorlu ve ölümcül doğası olarak kabul ediliyor.

Çark: Kurtuluş Oyunları

Dünyanın en tehlikeli oyunu başladı!

Çark: Kurtuluş Oyunları programında, 6 sıradan insan, 6 ölümcül coğrafyada, 60 gün boyunca hayatta kalmaya çalışacak. Çark dönecek ve hiçbir uyarı olmadan sıradaki tehlikeli bölgeye bırakılacaklar.

Dondurucu kuzey kutbu, yakıcı çöl sıcağı, boğucu yağmur ormanları ve canlı yaşamın terk etttiği kurak zirvelerden oluşan Çark’ta, hayatta kalmanın tek yolu, bu acımasız iklimlerin her birine dayanabilmekten geçiyor. Hayatta kalma uzmanları tarafından yeryüzünün en zorlu ve ölümcül doğası kabul edilen bu bölgelerde, 6 yarışmacı hayatları pahasına mücadele edecek.

Ormanda yalnız
Ormanda Kadınlarla yalnız
Tek başına ormanda

Mustafa Melikoğlu

Beğenmeyenler ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir