BİM’de PlayStation 4 Slim satılacak!

Please log in or register to like posts.
Haberler

Son yıllarda gerçekleştirdiği ilginç satış hamleleriyle dikkat çeken BİM’in yeni bombası da PlayStation 4 Slim oldu. Peki PlayStation 4 Slim, BİM’de ne kadara satılacak?

BİM'de PlayStation 4 Slim satılacak!

Geçtiğimiz yıl mağazalarında oldukça uygun fiyata PlayStation 4 satarak büyük ses getiren BİM’in yeni bombası da PlayStation 4 Slim oldu. Yayımlanan katalogda da görebileceğiniz üzere 999 TL fiyat etiketiyle PlayStation 4 Slim, 2 Haziran’da mağazalardaki yerini alacak.

PlayStation 4 Slim’in farkı var mı?

Öncelikle PlayStation 4 Slim’in tek farkının boyutu olduğunu ve orijinal PlayStation 4’ten USB çıkışları ve optik ses desteği dışında hiçbir donanımsal fark içermediğini belirtmemiz gerekiyor. İçerisinde 500 GB’lık sabit disk barındıran PlayStation 4 Slim’i satın almak ise pek de kolay olmayacağa benziyor.

17-05/26/bim-playstation4-slim-sdn-shiftdelete.jpg

Zira daha önceki PlayStation 4 satışlarında olduğu gibi mağaza önünde sabahın erken saatlerinde oluşan kuyruklar ve kısıtlı sayıda stok bulunması, PlayStation 4 Slim için de aynı şeyi düşünmemize yol açıyor.

Son olarak PlayStation 4 Slim’in 2 yıllık ithalatçı firma garantili olarak satışa sunulacağını ve yanında bir adet DualShock 4 bulunacağını da belirtelim.

Beğenmeyenler ?

One comment on “BİM’de PlayStation 4 Slim satılacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir